Nejvýhodnější předsezonní ceny letních pneumatik

Zimní sezona 2014 / 2015 se pomalu blíží svému konci a nastává čas připrav vozu na léto. Zima v posledních letech trochu ztratila na síle, mnoho řidičů proto přemýšlí o letních pneumatikách mnohem dříve.

Nicméně i my doporučujeme přezout dle aktuálních povětrnostních podmínek až od 1.4.2015 i přesto, že teploty se pomalu derou vzhůru. Přezutí po tomto termínu se vyhnete případným sankcím ze strany policie, protože do 31.3.2015 je obutí vozu zimními pneumatikami de facto povinné (informace o povinnosti obutí vozu zimními pneumatikami můžete nalézt např. na této stránce).

Pro všechny, kteří se chtějí na léto připravit dopředu nabízíme letní pneumatiky za zaváděcí předsezonní ceny. V nabídce jedna z nejprodávanějších letních pneumatik Barum Bravuris 3 a opět zřejmě jedna z nejkvalitnějších pneumatik v dané kategorii Continental ContiPremium Contact 5. Vpřípadě, že si nejste výběrem pneumatik na léto jisti, může vám pomoci výsledek každoročního testování pneumatik. Aktuální výsledky testů pro rok 2015.

V příštích novinkách budeme představovat nejlepší pneumatiky přímo pro nejprodávanější modely automobilů v České republice.

Team zimni-pneumatiky.net

Zpět na novinky ...

02.03.2015

letní pneu